אודות

השאירו פרטים

נציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

אופק עסקי מתמחה בליווי של עסקים ובעלי עסקים בתהליכים של הבראה (חילוץ עסקים ממשבר), התייעלות (השבחת ערך), גיבוש תכניות עסקיות, הערכת שווי חברות, היערכות לגיוס הון, מיזוגים ורכישות ובצמתי החלטה מהותיים.

במהלך 12 שנות פעילותה סייעה החברה למאות רבות של חברות, עסקים ובעלי עסקים, ליזמים צעירים ולוותיקים. היא חילצה עסקים בדקה ה- 90 מקריסה כמעט וודאית ומצד שני סייעה לעסקים רווחיים ומוצלחים להשביח את ערכם תוך כדי הגדלת ההכנסות והרווח. החברה סייעה ליזמים בתחילת דרכם לגבש תכנית עסקית מפורטת לשלבים לקראת מימוש החלום ובמקרים אחרים מנעה מיזמים להיכנס להרפתקאות שהיו גורמות להפסדים צורבים, ללא שום סיכוי ממשי לרווח.

החברה מלווה עסקים באופן שוטף וגורמת להשבחת הפוטנציאל העסקי שלהם תוך כדי מזעור הסיכונים. היא מיישמת כלי ניהול, פיקוח ובקרה פיננסיים ותפעוליים ופותחת בפני מנהלי העסקים את האפשרות לדעת באמת קורה בעסק בכל רגע נתון. היא מסייעת לבעלי העסקים לבצע את הבחירות הנכונות ולהימנע מאלו אשר עלולות לסכן את העסק.

יניב רוסו, יועץ עסקי, ארגוני ופיננסי

את החברה מנהל יניב רוסו, מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A) .

הידע וההתמחות שצבר במהלך השנים מאפשרים לו לנתח באופן יסודי ומקצועי את מצבם של עסקים ובפרט כאלו שנקלעו לקשיים, ולגבש בעבורם תוכנית הבראה מלאה הכוללת פתרון מקצה לקצה. תוכנית ההבראה כוללת פתרונות פיננסיים, ארגון מחדש של מסגרות האובליגו בבנקים, יישום כלים לניהול תזרימי מזומנים ובקרה פיננסית, קביעת מבנה ארגוני מתאים, ייעול ושיפור שיטות ותהליכי עבודה, קביעת אסטרטגיה שיווקית ועוד.

הניסיון המעשי שצבר יניב במהלך השנים במסגרת עסקיו ובמסגרת העסקים אותם ליווה מקפל בתוכו את כל התחומים העסקיים החיוניים לניהול עסק ובכלל זה ניהול פיננסי, שיווק ומכירות, גיבוש תכניות עסקיות מקצועיות, אפיון יישום והטמעת כלי ניהול מתקדמים, אפיון מערכות מידע, ניהול פרויקטים, שיפור שיטות וייעול תהליכים, הבראת עסקים, הערכות שווי, גיוסי הון, מיזוגים ורכישות.

במהלך השנים ליווה, ייעץ ואימן להצלחה עסקים רבים ומגוונים והביא לידי הבראה מלאה עסקים אשר נקלעו למשברים חמורים.