אימון עסקי לעסקים קטנים

השאירו פרטים

נציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

אתם בטוחים שהגעתם לתובנה שתעזור לעסק הקטן שלכם להתקיים ואף לגדול? העסק שלכם בעל פוטנציאל רב? בישראל של היום קיום עסק קטן עלול להיות דבר מסובך, אך אנו נהיה פה בשבילך על מנת לעזור לך להגיע הכי רחוק שאפשר עם העסק שלך ולטפח אותו.
אנו מציעים אימון עסקי לעסקים קטנים והבראת העסק במקרה של מצוקה כך שהעסק שלך בידיים טובות.

אנו מתמחים בליווי של עסקים ובעלי עסקים קטנים בתהליכים של הבראה, התייעלות, גיבוש תכניות עסקיות, הערכת שווי חברות, היערכות לגיוס הון, רכישות ובצמתי החלטה מהותיים ומיזוגים.

אימון עסקי לעסקים קטנים

אימון עסקי לעסקים קטנים וגדולים בישראל

במהלך שנות פעילותינו סייענו למאות רבות של חברות ועסקים – בעזרת צוות של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים וגדולים, עסקים ובעלי עסקים, ליזמים צעירים ולוותיקים. חילצנו עסקים קטנים בדקה ה- 90 מקריסה כמעט וודאית ומצד שני סייענו לעסקים רווחיים ומוצלחים להשביח את ערכם תוך כדי הגדלת ההכנסות והרווח.
סייענו ליזמים בתחילת דרכם לגבש תכנית עסקית מפורטת לשלבים לקראת מימוש החלום ובמקרים אחרים מנענו מיזמים להיכנס להרפתקאות שהיו גורמות להפסדים צורבים, ללא שום סיכוי ממשי לרווח.
החברה מלווה עסקים באופן שוטף וגורמת להשבחת הפוטנציאל העסקי שלהם תוך כדי מזעור הסיכונים. היא מיישמת כלי ניהול, פיקוח ובקרה פיננסיים ותפעוליים ופותחת בפני מנהלי העסקים את האפשרות לדעת באמת קורה בעסק בכל רגע נתון. היא מסייעת לבעלי העסקים לבצע את הבחירות הנכונות ולהימנע מאלו אשר עלולות לסכן את העסק הקטן שלך.

במסגרת התהליך ובמהלך תקופת הליווי, ניישם שלב אחר שלב את תוכנית ההתייעלות שנקבעה בהתאם מדויק לצרכי העסק שלך. נטפל בבעיות, נציב יעדים ונגדיר משימות – כל זאת על מנת להביא את העסק שלך למצב של צמיחה ושגשוג. במהלך תקופת הליווי נקיים פגישות – אישיות וטלפוניות, נדריך, נייעץ ונעניק לך את כל שיידרש לצורך מינוף העסק שלך להצלחה!

אז איך באמת עושים אימון לעסקים קטנים?

אם אתה בעל עסק קטן שמעוניין להצליח והשירותים שלנו מוצאים חן בעיניך, הינך מוזמן להשאיר פרטים למטה ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם עם ההצעה הטובה ביותר. נשמח לעזור לך ולעסק שלך להתפתח למקום שהוא ראוי לו. אנו פה לשירותך