שגיב, סופר אלקטריק בע"מ

אנחנו מנהלים חברה גדולה, בעלת כ 150 מועסקים וקהל לקוחות גדול מאוד שמאוד מסובך לנהל את התזרים שלה. עם השנים החברה גדלה, התפתחה והכל נעשה ללא שליטה אמיתית וללא צעדים מושכלים. החברה פשוט "זרמה", ובעקבות כך עמדה בפני תהום שאיימה לחסל אותה לגמרי בתוך זמן קצר. החברה הפסידה כסף ועמדה בפני משבר תזרימי...

הגענו ליניב רוסו במקרה, אך בתקופה בה חיפשנו יועץ כלכלי חיצוני.

אנחנו מנהלים חברה גדולה, בעלת כ 150 מועסקים וקהל לקוחות גדול מאוד שמאוד מסובך לנהל את התזרים שלה. עם השנים החברה גדלה, התפתחה והכל נעשה ללא שליטה אמיתית וללא צעדים מושכלים. החברה פשוט "זרמה", ובעקבות כך עמדה בפני תהום שאיימה לחסל אותה לגמרי בתוך זמן קצר. החברה הפסידה כסף ועמדה בפני משבר תזרימי.

גילינו אדם רציני, עם המון ידע וניסיון. היכן שרבים וטובים נכשלו, יניב הצליח:

בזמן קצר יניב ביצע פעולות על מנת להבין ולהיכנס לקרביים של החברה. יניב בנה דוחות אקסל שמנתחים במדויק את פעילות החברה, הוצאותיה, הכנסותיה בהווה ובעתיד ונתן לנו תמונת מצב מדויקת. תמונת המצב שיניב בנה נתנה לנו את הידע החשוב מאוד של היכן בדיוק עומדת היום החברה מבחינה כלכלית, היכן היא תעמוד אם לא נעשה דבר והיכן היא תעמוד בהתאם לכל שינוי שנבצע בה. יניב ידע גם לתת במדויק את השינויים עצמם שיש לבצע, עד לרמת העובד הבודד.

על פי תמונת המצב שבנה יניב ביצענו שינויים רחבים ומעמיקים בחברה.

המשכנו לעקוב אחר הדוחות והתוכניות של יניב חודש אחרי חודש וראינו שהחברה מתקדמת על פי התוכנית.

אין ספק שללא העבודה של יניב, היום החברה שלנו לא הייתה קיימת. במקום זה, החברה עדיין גדלה ומתפתחת, אבל בצורה שקולה יותר עם תכניות מסודרות והכי חשוב – מרוויחה.