ייעוץ שיווקי

השאירו פרטים

נציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

לפני הקמת מיזם חדש או הרחבת מיזם קיים חובה לבחון לעומק את הפוטנציאל העסקי שלו, ולהבין את סיכויי הצלחתו. את זאת תוכל להשיג באמצעות בנייה נכונה של תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת הכוללת אמצעי שיווק איכותיים והבנת הפוטנציאל להתפתח.
כמומחים בתחום ובעלי ניסיון רב שנים בליווי עסקים, הקמת מיזמים וכתיבת תוכניות עסקיות – שהובילו מאות עסקים להצלחה, אנחנו נסייע לך בכתיבת תוכנית עסקית יעילה וטובה לך ולעסק שלך, שתוביל אותך להצלחה.

ייעוץ שיווקי

ייעוץ שיווקי עם מיטב המומחים בישראל

תחילה נערוך פגישת הכרות, בה נשמע על המיזם וניתן עליו חוות דעת כנה ומקצועית. במידה ונמצא שלמיזם סיכויי הצלחה נמוכים, ננמק זאת ונמליץ על שינויים שכדאי לערוך – על מנת לאפשר את הצלחתו. במידה ונאבחן סיכויי התכנות גבוהים – נשמח ללוות אותך בדרך לגיבוש אסטרגיה שיווקית ופיתוח עסקי המותאם לך ולעסק שלך.

אנו נשמח להעניק לכם ליווי עסקי ולעמוד לצדכם! שיווק ופיתוח עסקי הם לא דברים שניתן לקחת בקלות ראש, ולכן אנו מציעים מספר שירותים נוספים:
בניית תוכנית עסקית למיזם חדש או הרחבת עסק, חילוץ העסק מקשיים בתהליך של הבראה, ניתוח נקודת האיזון בכדי לקבוע את ההכנסה המינימלית הנדרשת בעסק, השבחת עסקים לצורך הגדלת הרווחיות ולקראת מכירה או הכנסת שותף ועוד מספר רב הכוללים את כל התחומים התוחמים את השיווק והפיתוח העסקי הנחוצים להצלחת העסק.
בנוסף, אנו מלווים עסקים באופן שוטף בניהול פיננסי של העסק, ניהול תזרים מזומנים, שיפור הרווחיות, הכוונה עסקית, סיוע במו”מ מהותיים, שיפור יכולות הניהול, שיפור תפוקות העובדים ושדרוג כלי הניהול ויכולת ההבנה וניתוח העסק בכדי לדעת באמת קורה בעסק בכל רגע נתון.

בין לקוחותינו הרבים קיימים השמות טורנדו, אבי עזרא נדל"ן, טכנו מדיה ועוד רבים וטובים.
אם השירותים שלנו מוצאים חן בעיניך, הינך מוזמן להשאיר פרטים למטה ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם עם ההצעה הטובה ביותר. נשמח לעזור לך ולעסק שלך להתפתח למקום שהוא ראוי לו.

לקביעת ייעוץ עסקי מקצועי צרו עמנו קשר כבר עכשיו!